Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fél év alatt lehetséges a1-a2...

Fél év alatt lehetséges a1-a2 szintről elérni spanyolból b2 szintet?

Figyelt kérdés
Nyelvtanfolyamnal és otthoni tanulással, sajnos a magántanár nagyon drága, maximum néhány órát tudnék venni beszélgetés céljából.

2022. febr. 23. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A1 vagy A2 a szinted? Mert azért nem mindegy, hogy teljesen alap vagy már van egy kevés tudásod. Gondolom nyelvvizsgázni szeretnél, na már most fél év alatt alap szintről középre eljutni elég nehéz, nagyon sok energiát kell belefektetni és jó képességűnek is kell lenni nyelvtanulás terén. Egy Origó B2-re fel tudod tornázni magad, de ha nívósabb nyelvvizsgát akarsz, ami nemzetközi szinten megállja a helyét, mint a DELE vagy SIELE, akkor a fél év kevés lesz.
2022. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

szerintem nem.

egy év legalább.

2022. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
B2-es szövegeket nagyjából megértek, de használni nem tudom a nyelvet, illetve a nyelvtanból elég nagy hiányosságaim vannak.
2022. febr. 23. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor konkrétan a nulláról indulsz mondhatni (bár kicsit ellentmondásos, hogy azt állítod B2 szintű szövegeket megértesz, de egyáltalán nem tudod használni a nyelvet...) Nyelvvizsgázni akarsz? Mert amint mondtam egy Origó-ra talán fel tudsz készülni, de egy DELE-re például biztos nem.
2022. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!