Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nehéz egy felsőfokú...

Milyen nehéz egy felsőfokú olasz nyelvvizsgát letenni?

Figyelt kérdés
Terveim szerint 11.évvégén tennék egy előrehozott angol emelt érttségit, illetve leraknám addigra az olasz középfokot, utána 12.évelején/közepén pedig mehetne a felsőfok. Akinek van tapasztalata olasszal szívesen fogadnám. Illetve tippeket a hatékonyabb tanulásához is

2022. márc. 1. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nagyon előreszaladtál, legyen meg először a középfok, a felsőfok nyilván nehezebb...
2022. márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok mindentől függ, de átlag 2-3 év, mire az ember a felsőfokot el tudja érni olaszból. Persze lehet, hogy neked meglesz 1 év alatt, sosem lehet tudni.
2022. márc. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Attól is függ melyik nyelvvizsgàt akarod. Pl. èn 80 százalèk feletti ponttal mentem àt origón elsőre, viszont cils-en (amit ugyanakkor csináltam) 2 rész nem sikerült elsőre annyira nehéz volt. És sokaknak nem sikerül elsőre, olyanoknak is, akik olasz szakosok.)
2022. márc. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2.valaszolo, azert is latom lehetsegesnek, hogy letegyem 12.ben mert mar tanulom masfel eve, addigra az lesz 3,5 is. Tudom, hogy kell boven ido egy nyelv elsajatisahoz, de ugy latom, jobban megeri megcsinalnom meg egy felsofoku nyelvvizsgat, minthogy 2 targybol emeltezzek. Ugyanaz a pont, csak a nyelvvizsgaval kesobb is megyek vmire
2022. márc. 1. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!