Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Veszprémi Padányi Katolikus...

Veszprémi Padányi Katolikus Iskola vélemények?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy milyen az iskola, a társaság, a tanárok, mennyire vallásos az iskola, és iskolán belül még az emelt fokú angol érdekelne.

Ha tudna valaki valamit mesélni, esetleg aki oda jár/járt, azt megköszönném!


Előre is köszönöm a válaszokat:)



2022. márc. 9. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Egyik leggázabb iskola mind közösségileg mind tanári karban. Nem ajánlom senkinek, igazi diszkriminatív vezetősége van. Hála Istennek már leérettségiztem, de 11.-ben eljöttem onnan.
2022. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Én is odajártam gimiben, de nekem szinte semmilyen rossz tapasztalatom nem volt vele. A tanárok változóak, de vannak nagyon jók is. A diákok meg nyílván mindig mások. Az én osztályközösségem szuper volt. A vallásosság nyílván jelen van, de nem kell minden nap imádkozni, vagy hetente misére menni. Két hónaponta volt nekünk egy mise, de mindig örültünk neki, mert akkor elmaradt egy óránk. Az emelt fokú angolról nem tudok sokat mondani, de részemről mindenképpen ajánlom magát az iskolát.
2022. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 véndiák ***** válasza:
Érdekes, hogy az első válasz szalonképesnek és korrektnek számít, az enyémet viszont törölték:-)
2022. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem rossz iskola, de nem olyan jó sem.

Diákok nem befogadóak, sok köztük a sznob, furák. Én 10. év végén mentem át az Ipariba, hamar szereztem ott barátokat, Padányiba ez képtelenség.

Tanárok viszont Padányiban a legjobbak... Az egyik dagadt, másik öreg, harmadik egy idegbeteg állat.

2022. máj. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 véndiák ***** válasza:
0%
Lehet, hogy az a három fura tanár csak a helyesírást akarta megtanítani.... A barátok kapcsán írtakról az a poén jut eszembe (képtelenség), amikor valaki szembe hajt az autópályán...
2022. máj. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó egy tipikus Padányis. Jó lenne ha nem kötekednél, hanem elfogadnád, hogy nekem is van véleményem. Én így éltem meg 2017-2019 között, lehet változott. Lehet nem. :)
2022. máj. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 véndiák ***** válasza:
33%
Nem a vélemény zavar, hanem a stílus, ami a közhely szerint "maga az ember".
2022. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Nem rossz iskola, én itt érettségiztem. :)

Tanárok nagyrésze nagyon kedves, akiknek a tanításaiból épülni lehet. Nyilván vannak kivételek, sajnos, ezek a kivételek nagyon szélsőségesek...

Gimnáziumi rész nagyon jó, felső és- alsótagozaton sok a kretén.

2022. szept. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Rossz. Nem hosszabbították meg a szerződésem, vezetősége álszent és demagóg! 😀 Szerencsére az új iskolámban ahol tanítok sokkal jobban tudom gyakorolni a hitem.

Várnai László.

2022. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

P1G

Padányi egy gechii


Support Várnai 🤝

2022. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!