Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cosmopolitan nyelviskola...

Cosmopolitan nyelviskola intenzív kurzusa milyen?

Figyelt kérdés
Olaszra szeretnék járni. Nagyon dicsérték az iskolát, csak jó véleményeket olvastam róla, már már kicsit gyanús.

#olasz #nyelviskola #Cosmopoltian nyelviskola
2022. márc. 10. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jártam már oda én is, tényleg jó volt, a tanártól függött az egész kurzus. Én pl németre jártam, és mivel a tanár nagyon jó volt, azért elég jól haladtunk is, viszont utána még 2 másik kurzusra is beiratkoztam, az egyiket szinte végig is jártam (100 órás), csak a tanár miatt nem haladtunk :( Nagyon nem volt már kedve németet oktatni :( :( A 2. kurzusba csak benéztem és sajnos ott sem volt a legjobb az oktató.


Szóval a válasz, tanártól függ, szerencsére az iskola nagyon hallgat a visszajelzésekre, ha valamelyik tanár nem jó, akkor azt valószínűleg el is küldik, és keresnek helyette mást. Spanyolon pl. még anyanyelvi tanárokat is sikerült találniuk.

Ha konkrétan az olaszt dícsérték akkor azt kell megtudnod még, hogy ki volt a tanáruk, és te is ugyanahhoz a tanárhoz járj :), ha nem tudsz ugyanannál a tanárnál kezdeni, inkább várj 2-3 hetet amíg indul nála kurzus és tanulj otthon valamin App-en.

De mivel az olasz nem kifejezetten népszerű itthon, ezért esélyes, hogy nincs is sok olasztanáruk, így nem lesz nehéz megtalálni azt, akiről ez a sok komment amit olvastál, szólt :)

Sok sikert!

2022. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként elég komolyan követik az előírásokat, hogy egy kurzus alatt mit kell teljesíteni, általában még többet is szoktak. Emiatt lehet ennyire ,,híres'', mert ha tényleg betanulod amiről ott szó van az órákon a nyelvvizsga is csak pár kurzusra van tőled. (Kurzusok között nem nagyon lesz esélyed pihenni, mert ha már megtalálod a jó tanárt, akkor ha vége egy kurzusnak, egyből indul a következő szint, amit ugyanaz a tanár fog vinni)
2022. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Sajnos az olaszról nem nagyon találtam visszajelzéseket, egy-két pár évvel ezelőttit esetleg. Nem tudom, hogy merjek-e belevágni, mert ha rossz tanárhoz kerülök, akkor kidobtam egy csomó pénzt/időt az ablakon
2022. márc. 11. 11:04
 4/6 anonim válasza:
Végül mentél a tanfolyamra? Engem is érdekelne, hogy milyen, esetleg írhatnál róla
2022. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, mivel nem indult sem intenzív, sem B1 kurzus. Ráadásul többedik alkalomra sem.
2022. aug. 5. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, igen ez is nagyon gyakori, hogy nem indul semmi.. Gondolkodtál már a Busuu-n? Ott van olasz, én most a spanyolt csinálom épp rajta és pont azon gondokodok néha, hogy mennyivel jobban megéri ez, mint egy nyelvsuli. Nem feltétlenül a legizgalmasabb, de ha amúgy is van X szabad órád naponta/hetente, tedd bele ebbe az App-be, az App célja egyébként eljuttatni a B2-ig (ehhez a nyelvtanban meg a szókincsben sokat segít), egy kicsit filmezni még mellé és videóra venni magad ahogy 5 percig elmondod, hogy milyen volt a napod, 2-3 hónap alatt el lehet jutni a végére ;)
2022. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!