Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A kérdés azokhoz szól, akik...

A kérdés azokhoz szól, akik idén februárban vizsgáztak az Origoban, hogy ti már átvehettétek a bizonyítványotokat? Vagy van infó, hogy mikor vehetitek át? Mert nekem sajnos még semmi információm sincs, a 60nap pedig már hamarosan lejár.

Figyelt kérdés

2022. márc. 30. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem március 18.-án érkezett be Budapestre 3 héttel az eredményközlés után :) szerintem írj nekik hátha meg tudsz valamit
2022. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es: Ugye én vidéki vizsgahelyszínen vizsgáztam, szóval elképzelhető, hogy ennyivel később érkezik ki vidékre :/ Múlt héten írtam nekik e-mailt, akkor azt mondták, hogy ezen a héten már érkeznek...de már a mai nap tuti nem fogok kapni semmi értesítést, és akkor már csak a csütörtök-péntek marad
2022. márc. 30. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok- igen az a baj hogy vidéki vizsgahelyre nem

garantálják a 60 napot de lehet beérkezik még neked a héten

2022. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na végül ma éjfélkor kaptam e-mailt, hogy átvehető a bizonyítvány, így csak ki kellett raknom a kérdést ide😄
2022. márc. 31. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!