Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sz! Mik azok a nagyobb nyelvta...

Sz! Mik azok a nagyobb nyelvtani fejezetek amiket b1 németen már "illik" tudni,szóval amik nélkül nem szívesen engednek át? A passzív beletartozik(Origó b1)

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 13:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a kérdőjel lemaradt.

A passzív beletartozik?

2022. ápr. 3. 13:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Melléknévragozás, alapvető szórendek, névelő ragozás, két múlt idő, módbeli segédigék, felszólító mód, és én még az egyszerű feltételes módot, és a jövő időt mondanám. A passziv az mar B2 elvarható c1 kötelezező.
2022. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) Annyit még kérdezhetnék,hogy milyen nyelvvizsgán voltál,és mik a tapasztalaid vele? Az Origót ajánlod?
2022. ápr. 3. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Én alapfokon nem mentem. Középfokú német origom van. Nekem nem volt vele bajom. Korrektek voltak, ha gyakorolod a feladatokat rendesen akkor nem problémás.
2022. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2022. ápr. 3. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!