Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Teljesen kezdőnek milyen...

Teljesen kezdőnek milyen tanulási módszert ajánlanál spanyolból?

Figyelt kérdés

Idén nyáron szeretnék elkezdeni spanyolul tanulni. Tanfolyamra tervezek menni, de addig is ismerkednék a nyelvvel.

Sosem tanultam eddig, mindössze a köszönéseket ismerem spanyolul.


Tudsz olyan könyvet, ami teljesen kezdőknek szól és hanganyag is van hozzá?

Ha mást nem, legalább szavakat tanulnék, azzal is előrébb lennék már.


(Ha ez számít valamit, akkor angolul és németül tanultam eddig.)



2022. ápr. 5. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Elő, szuper! Otthon saját magad tanulható, hang is van bár én soha nem használtam. (olaszul így tanultam)
2022. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
ELO
2022. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Helyesbitettem ⬆️
2022. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Ja és még annyit hozzafűznék, hogy használtan keress, vatera, jofogas! Töredék áron meg tudod venni és azonnal nekifoghatsz tanulni, nem csak szavakat, nyelvtant is.

Én dupla tempóval tanultam anno az olaszt.

2022. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én felfele pontoztam minden választ, nem tudom ki pontozta le őket. Ha nem tartja hasznosnak a választ, akkor írja meg, ő mit gondol a kérdésről..

2022. ápr. 6. 09:40
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Újból én (1,2,3,4)


Igy keresd: ELO spanyol nyelv kezdőknek.

Ez jó pár füzet, kb 32 db.


[link]

2022. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A pons meg a colores tankönyv/munkafüzet letölthetőek PDF-ben ingyen a netről pl. Magyar videók is vannak YT-n, amik pont a kezdőknek szólnak. Ha jól beszélsz angolul, akkor ezen a nyelven is nézhetsz videókat, én általában ezt a verziót használom.
2022. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Duolingót próbálj meg
2022. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én az alábbi youtube csatornát ajánlom. Angol nyelvű ugyan, de nagyon logikus és érthető a videók felépítése.

[link]

2022. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 7-es, pdf-hez linket esetleg tudsz küldeni? Nem igazán találom őket.
2022. okt. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!