Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miskolcon van valamilyen...

Miskolcon van valamilyen iskola ahol van Japán nyelvi tanfolyam? Szeretnék megtanulni Japánul de nem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá, magán tanárral vagy valamilyen nyelvi képzéssel?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Online formában nem tudsz esetleg tanulni?

Esetleg "adhatnál fel" hirdetést, hogy tanárt keresel.


よろしく。

2022. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam ezen de inkább jobbszeretnék bejárni valamiylen suliba ha lehet. Csak nem tudom, hogy ez mennyire lenne hatásos. Mert nem akarok olyan helyre menni ahol nem a megfelelő mértékben tanítanak.
2022. ápr. 15. 22:49
 3/4 anonim válasza:
Próbáld ki a Duolingot, ha megfelelően használod (kiejted a mondatokat) nagyon jó kezdésnek, és amikor már érzed hogy kezd kedves lenni kereshetsz tanfolyamot. Szerintem jobb így tanfolyamot keresni, hogy előre felépítettél egy alaptudást ami elég mondjuk bevásárláshoz.
2022. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzést. Megfogadom a tanácsod.
2022. ápr. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!