Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki írta meg az ECL B2 angol...

Ki írta meg az ECL B2 angol nyelvvizsgát 2022 április 9-én?

Figyelt kérdés
A hallgatás résznél a második feladattal nem igazán sikerült megbírkóznom, szóval szeretnék véleményt kérni azoktól, akik szintén ekkor vizsgáztak.

2022. ápr. 19. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én voltam. De a magnós az a szóbeli rész, nem? Vagyis én csak olvasás- és íráskézségen voltam, nem is kaptam másra időpontot.
2022. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, a hallgatás a szóbelihez tartozik.
2022. ápr. 25. 10:10
 3/18 anonim ***** válasza:
Na hál' istennek, akkor megnyugodtam. Én a szóbelin decemberben voltam, hát kegyetlen volt, akkor nekem ez a magnós 15% lett, a második részből szinte alig értettem pár szót, lehet, hogy a szóbelit máshol fogom megpróbálni, nekem szerencsére elég az írásbelit letudnom. Szerintem ez alapból mindig nehezebben érthető rész, tavaly is csak annyit vettem ki, hogy két középkorú férfi beszélgetett, hogy minek a hatására öltözött úgy, ahogy, középiskolában.
2022. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát, most a magnós második feladata volt elég kemény.😅 Ráadásul kifejtős volt, szóval örülhetek, ha 1-2 pontot szereztem. Az első feladat egész jól ment, szóval az csak az menthet ki, ha tényleg alig hibáztam benne. Illetve ugye magának a szóbelinek is nagyon jól kellett sikerülnie, hogy átcsússzak...
2022. ápr. 26. 19:04
 5/18 anonim ***** válasza:
A magnós második része mindig nehéz, lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de nekem is az a legrosszabb, meg úgy általában azon bukik el a legtöbb ember. Esély csak azzal van, ha az első sikerül hibátlanra, vagy max 1 hibával, de másképp nehéz a 40%-ot megtartani, szóbelivel meg a 60-at.
2022. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Bori121 válasza:
szia, én is voltam, szerintem a magnós különösen könnyű volt, pedig én is féltem. Eredmények mikor lesznek?
2022. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Legkorábban 8-9-10-én várható, 30 nappal vizsga után. Meg ehhez az időszakhoz tartozóan valakinek csak most 7-én lesz a szóbeli utolsó része, addig senkinek sem lesz eredmény.
2022. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
9-éig kell megkapnunk az eredményt.
2022. máj. 2. 18:23
 9/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én ugyanekkor írtam,(de nem angolt,)nekem már megvannak az eredmények!
2022. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Bori121 válasza:
sziasztok! ma kirakták, csekkoljátok! nektek milyen lett?
2022. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!