Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kezdjek el angolt tanulni...

Hogy kezdjek el angolt tanulni tanár nélkül?

Figyelt kérdés
Saját magam szeretnék megtanulni angolul, de nem tudom, hogy fogjak hozzá. Mit tanácsolták?

2022. ápr. 25. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Ne kezdj el magadtól tanulni, mert számtalan zsákutcába fogsz belefutni. Itt a GYK-n heti szinten tucatszám vannak ilyen kérdések, amik ezt bizonyítják.


Iratkozz be egy alapfokú nyelvtanfolyamra (akár online is...), ahol az alapokat szaktanár elmagyarázza. És erre aztán már tudsz építeni...

2022. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Én azt tanácsolnám, gondolkodj el kérdésed ellentmondásán. Ha tudnád, hogyan fogj hozzá, akkor volna értelme saját magadnak megtanulni angolul.
2022. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mindig a szintednek megfelelő könyvet válasszál. Illetve egy jobb angol könyvet, ami a nyelvtani nyalánkságokat magyarázza el, lehetőleg magyar szerzőktől. Nem azt mondom, hogy ez 100%-ban tökéletes út, de egy lehetőség amin elindulhatsz.
2022. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha magántanár nem opció szerintem iratkozz be egy nyelviskolába
2022. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LoginPanel07 válasza:
46%
Próbáld ki a Duolingo alkalmazást. Elég jól lefekteti az alapokat.
2022. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Akármit csinálsz a Duolingot messze felejtsd el haszontalan szar. Azzal nem lehet nyelvet tanulni. Ha értékes az időd mindenképpen keress egy magán tanárt aki az alapokat megtanitja. Tapasztalatbol mondom,mert én is duolingo meg ilyen faszsâgokkal kezdtem el és nem nagyon haladtam előre. Néhány óra az angol tanáromal többet ért mint a Duolingo meg netes tanulgatás hónapok alatt
2022. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!