Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Itthon képezve magam, nem...

Itthon képezve magam, nem intenzív, laza tempóban, mennyi idő alatt tudnám felhúzni nulláról a spanyol tudásom, h tudjam kint munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Most vagyok ott, h az alap dolgokat tudom. 5 évem lenne rá, amíg letelik a hátralevő gimi, plusz a főiskola. Sikerülhet?

2022. máj. 4. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen forrásokból tanulsz, autodidakta módon vagy tanárral, stb... Tehát ez így még elég tág körülmény, amit megadtál. Egy biztos, a spanyolok nem beszélnek jól angolul, úgyhogy magas szinten kell beszélned a nyelvet, hogy boldogulj.
2022. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a munka tipusától jelentősen függ. Vannak egyszerű kétkezi munkák, ahol korlátozott szókincs mellett is jól el lehet boldogulni. Szerintem menne neked is az alatt a pár év alatt.

Ahol ügyfelekkel kell kapcsolatot tartani, ott nagyobb tudásra van szükség, a konkrét feladatkör határozza meg, pontosan mennyire.

Ha megírod milyen területen helyezkednél el, talán biztosabb és pontosabb választ is tudunk adni.

2022. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a kettőtöknek!

Szóval internetes oldalról tanulok, találtam egy nagyon jó oldalt, ahol a kiejtést is gyakoroltatja, szépen fokozatosan halad, most tartunk ugye az alapoknál. Azt hallottam h kint nagy a munkanélküliség, és ezért egy más országból jövőnek nem igazán adnak irodai munkát, pedig érettségi után az államigazgatásin gondolkodom. Tehát igen, magasabb nyelvtudásra lenne szükségem

2022. máj. 4. 19:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Őszintén megvallva a felszolgálás a b terv, ha nem jönne össze a főiskola. Oda is nagy tudás kell, de a fő problémám inkább azzal van, h nem tudom h életem végéig tudnám e ezt csinálni
2022. máj. 4. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt kell mondjam egy netes oldalról nem fogsz tudni olyan szinten megtanulni spanyolul, hogy boldogulj, főleg magasabb beosztású munkákban, mint az államigazgatás. Vannak anyanyelvi ismerőseid? Nélkülük sem túlzottan fog menni, mert végső soron ők beszélik a valódi nyelvet, nem a netes oldalak...
2022. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
33%

Tesám én megnéztem a Narcos és a Narcos mexico sorozatot 5-ször odavissza,spanyolul.

Vicc nélkül olyan spanyol szlenget is eltudok engedni, hogy néha a spanyolok is néznek hogy külföldiként honnan tudok így beszélni.Mindig mondom Pablo Escobar tehet róla.

2022. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
6.: :D :D :D :D :D
2022. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

#6


Los españoles seguro que no te miran boquiabiertos si se te salen jergas mexicanas, que solo entienden las más comunes jajaja. Tremenda mentira que te inventaste, chamo, capaz y haya personas que te la creen, espera, que no, mojonero:D

2022. máj. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Bratyesz!

No mames! Son unas mamadas.

2022. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Mamagüevada es lo que dijiste, carajito. ¿Acaso tu vocabulario nomás contiene "mamar" y sus respectivas conjugaciones o eso fue lo único que pudiste haber sacado del traductor?:D
2022. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!