Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy ne izguljak annyira az...

Hogy ne izguljak annyira az emelt német érettségin, hogy megbukjak?

Figyelt kérdés

Június elején lesz az emelt érettségi, és jó lenne ha ötösre sikerülne. Ezzel az a baj, hogy én nagyon szoktam stresszelni az ilyeneknél. Amikor angolból nyelvvizsgáztam, előrehozott érettségiztem az jó volt, mert már egy magabiztos tudásom volt, de bármilyen más vizsgán leblokkoltam.

Németből nem vagyok rossz, de közel sem biztos B2. Ha tökéletesen nyugodt és magabiztos lennék, akkor lenne szerintem 60-70% körüli. Bár ez csak tipp, nem tudom.

Valószínűleg megpróbálok keresni egy német anyanyelvű tanárt vagy egy sima beszélgetőtársat. Ezen kívül van bárkinek bármi ötlete? Bármilyen tippnek örülnék.



2022. máj. 4. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem tudok érdemben segíteni de ha emeltezel akkor már csak van olyan tudásod, hogy tutira ne bukj meg :)

Ügyes leszel!

2022. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi itt úgy sem azt nézik, hogy tudsz-e németül, hanem azt, hogy az adott feladatot meg tudod-e oldani vagy nem.
2022. máj. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!