Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol érettségire vinni kell...

Angol érettségire vinni kell szótárat?

Figyelt kérdés

Magay-Kiss

Magyar-angol szótár (kisszótár)

Akadémiai kiadó, Budapest

Ezt vinném.

Az baj,ha van beleírva pluszba? Megnézik a szótárakat?



2022. máj. 4. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Az iskola ad szótárat.


Ha a tiedbe bele van írva az nagy baj. Puska gyanús, és elveszik.

2022. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

"Az iskola ad szótárat."

Már ahol van, én ha nem vittem volna az emeltre igen csak megszívtam volna anno.


"Az baj,ha van beleírva pluszba?"

Baj.


"Megnézik a szótárakat?"

Suli/tanárfüggő, de szerintem nem fogja

2022. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

Normális komolyan vehető iskolának van könyvtára, és ott saját használatú szótárak. Normális komolyan vehető iskolában betartják a szabályt, és megnézik, hogy bele van-e firkálva. Ez alap, a többi tantárgynál is.


Aztán persze biztos van olyan népiskola, ahol ez gondot jelent....

2022. máj. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

"Normális komolyan vehető iskolának van könyvtára, és ott saját használatú szótárak."

Csak kérdés, hogy hány darab... Ha van mondjuk 20 és összesen 200-an vizsgáznak, akkor nem juthat mindenkinek...


"Normális komolyan vehető iskolában betartják a szabályt"

A szabályban pedig az áll, hogy a szótárat biztosítani nem az iskola, hanem a vizsgázó dolga.

2022. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4.: De a szabályban az is áll (és én erre céloztam) hogy a hozott szótárakat MINDIG ellenőrzik, van-e benne gyanús beirkálás.
2022. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Matekon se nézték a függvénytárat.
2022. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"a szabályban az is áll (és én erre céloztam) hogy a hozott szótárakat MINDIG ellenőrzik"

Ja, csak ezt a szabályt tartják be, a szótárak biztosítására vonatkozót nem? :)

2022. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Ahaa a magyar -angol és angol- magyar szótárjaim ketten együtt 1400 oldalt tartalmaztak meg nézném melyik tanár nézne végig xdd
2022. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kötelesek végignézni minden szótárat, de bármelyiket megnézhetik bármennyire tüzetesen. Sok bejegyzés már akkor is feltűnik, ha csak pár másodperc alatt átpörgetik az oldalakat.
2022. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én oldalanként 2-3 szót írtam bele halványan ceruzaval a lap felső/belső részében . 2 oldalt 1400 bol senki nem venne észre 😄
2022. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!