Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes-e 70 ezer ft-ot...

Érdemes-e 70 ezer ft-ot kiadnom egy online tanfolyam csomagra,ha szeretnék megtanúlni rendesen angolul úgy,hogy kesőbb nyelvizsgára menjek ,sőt hosszú távon kereseti forrásom lehessen a nyelvtudás ?

Figyelt kérdés
42 évesen csak érettségivel rendelkezek de anno 5-re érettségiztem és még viszonylag jól megy,bár szavakat sokat felejtettem de nyelvtan még jól megy… szóval mit lehet kezdeni egy jól megtanult nyelv birtokában ha pénzkereseti lehetőségeket szeretnék, főiskolához viszont már túlkorosnak vélem magam?

2022. máj. 18. 14:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
A föiskolához még egyáltalán nem vagy túlkoros, az online nyelvtanfolyamok többsége nem ér semmit, normál tanárt keress.
2022. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Annyi ingyen letölthető, nézhető anyag van, hogy én online "tanfolyamért" biztos nem fizetnék egy fillért se.

Inkább keress egy gyakorlótársat, akivel angolul beszélgethetsz.

2022. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
60%
Nem érdemes. Viszont én ajánlom a Duolingo-t, az ingyen van (van benne fizetős rész, de anélkül is jól megtanít). Sok sikert a tanuláshoz :3
2022. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az összes előttem szólóval, de hozzátenném, hogy bár hasznos ha az ember beszél nyelveket, csak a nyelvtudás (amit egyébként is több év használhatóra fejleszteni) önmagában nem elég, ebből nem lesz kereseti forrás.
2022. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

70 ezret biztosan nem adnék ki. Jobb lenne szerintem, ha elmennél egy BSc szakra és ingyen felvehetsz angol kurzusokat alapoktól C1 szintig, nyelvvizsga felkészítő is van.

Amúgy már nem azért, de a magyar helyesírással is törődj kicsit, mert látszik, hogy nem megy ("tanúlni", vesszők).

2022. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Magántanárként mondom (tehát belelátok), hogy az online tanfolyamok semmit nem érnek.

Tanárt keress, vagy ahogy mondták, valakit, akivel együtt tudsz tanulni.

2022. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
13%

6. Tanárként szégyen, ahogyan nyilatkozol. Igenis vannak nagyon jó nyelviskolák, ahol online tanítanak, akár egyénileg, akár csoportosan nagyon jó eredménnyel.

Ja, és én is belelátok a dolgokba!

2022. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#7, nem #6 vagyok, de szerintem a kérdésből nem derül ki egyértelműen, hogy ez az "online tanfolyam csomag" nyelvtanárral való interaktív kontaktórát is tartalmaz, vagy pedig csak valami előre összeállított anyagról, videós leckékről stb. van szó. Szóval ne vedd mindjárt magadra...
2022. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%

Elvégzed a TEFL-tanfolyamot, nem kérnek hozzá diplomát, nyelvvizsgát sem, stabil középfokú nyelvtudást "csak".

Online elvégezhető, és taníthatsz angolt, olvass utána a honlapjukon.

2022. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

ez a 70 ezer nem is sok, nézd meg a legtöbb nyelvsuli ennyit és ennél is többet kér, inkább oda menj, mert ott van tanár, társak, visszajelzés, élőbb az egész.

ha magántanárhoz mennél, még ennél is többet kéne összesen fizetned, mert olyan magasak az óradíjak.

2022. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!