Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyielvvizsga hiány miatt...

Nyielvvizsga hiány miatt diploma nélkül dolgozni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi az esélye, hogy ha nem kalom kézhez a diplomát (de most államvizsgázok,tehát végzek), felvesznek főállásba egy céghez? Pl GE-hez, ilyenekre gondolok.

Télen fogom tudni csak megcsinálni:(

Nálunk 2 myelvvizsga kell, egy felsőfokú és egy másik nyelvből szakmai. A szakmait nem sikerült eddig megcsinálni és szerintem fél év még tuti kelleni fog.:(

Tehát azzal a papírral,amit adnak,hogy végeztél, csak ugye a nyelvvizsga miatt nincs meg a diploma, felvesznek valahova? Vagy ez kizárt dolog?:(

Valaki járt már így? Mik a tapasztalataitok?



2022. máj. 26. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felvesznek, ha beszéled a nyelvet. Ugyanis nem a nyelvvizsga a fontos, hanem hogy tudj folyékonyan angolul beszélni. Pont a GE-hez engem egy német ember interjúztatott, nem is tudott magyarul.
2022. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Itt nem a nyelvvizsgán van a hangsúly,megy a nyelv,van angol felsőfokúm,csak a 2.(olasz) nyelvből kéne még fél év hogy meglegyen tutira a szakmai.

Csak ugye , a diploma nincs a kezemben addig.

2022. máj. 26. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

ezért kéne végleg eltörölni a nyelvvizsga-rendszert!!!!!!!!!!


több tízezer ember kényszerül alacsonyabb presztízsű melót végezni, kevesebb bérért, mert nincs meg a rohadt nyelvvizsga miatt a diplomájuk.

és nem, nem hiszem, h. mint a több tízezer hülye lenne, mert elvégeztek egy egyetemet...

2022. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Hany nyelvvizsgazott van, aki a valoeletben dadog az adott nyelven.
2022. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is felvesznek. Végül is a záróvizsgád megvan és van egy felsőfokú nyelvvizsgád is.

A CV-dbe írd be, hogy sikeres záróvizsgát tettél, írd be a felsőfokú nyelvvizsgát, és a kísérőlevélben jegyezd meg, hogy a másik nyelvvizsga folyamatban és akkor lesz meg a diplomád.

2022. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha csak fél év múlva vesznek fel? Semmi. Addig legfeljebb majd máshol dolgozol. Egy kisebb cégnél, ahol nem lesz az, ami a GE-nél várható, mármint hogy azokat, akiknek nincs a kezükben a diploma, eleve be se hívják az állásinterjúra. Még az is lehet, hogy úgy megszereted azt a kisebb céget meg ők is téged, hogy hallani se akarsz majd a GE-ről egy fél év múlva.
2022. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy most őszintén én ezt nem értem. Nálunk 5. év végén a 120 emberből 5 diplomázott, mert nem volt meg a nyelvvizsga. 5 éved volt megcsinálni! Plusz a középiskola, miért nem lehet előre gondolkodni?
2022. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
A középiskolások csak és kizárólag az érettségiig látnak, egy milliméterrel se tovább, látom nap mint nap...
2022. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!