Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Efelvi oldalon, hogy tudom az...

Efelvi oldalon, hogy tudom az érettségi bizonyítványommal egyenértékű nyelvvizsgát feltölteni?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg pár napja az érettségi bizonyítványomat. Kéttannyelvű iskolába jártam, mindenből angolul vizsgáztam, így C1 nyelvvizsgám lett. Van egy kis probléma… Nem találom az anyakönyvi számot az érettségi bizonyítványon, csak a sorszámot és a törzslap számot. Tud valaki segíteni hol találom vagy hogy tudom feltölteni? (képként már feltöltöttem)

2022. jún. 21. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az érettségi bizonyítványban elméletileg szerepel, hogy melyik nyelvi érettségi milyen nyelvvizsgának felel meg. Nekem az angol emelt miatt ott van a B2, ezt szerintem nem kell feltölteni. Elméletileg kb 2 hét amíg megjelenik a pontszámod az e-felvételiben, addig várj ezzel.
2022. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már kérdezted.Nem kell feltölteni.
2022. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En meg senkitol sem kerdeztem, nem tudom mire utalt az elso mondata.
2022. jún. 21. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feltölteni
2022. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!