Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kell angol, német...

Hogyan kell angol, német nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

kell hozzá több nyelvkönyv, meg egy segg, erős idegrendszer, sok idő...


hosszú folyamat, kitartást igényel, és konstruktív tanulási stratégiát.

2022. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tanultál idegen nyelven korábban, akkor van értelme módszerekről és stratégiákról beszélni. De ha még sosem, és ez az első, akkor szerintem az egyetlen normális lehetőséged az, ha különtanárhoz mész.
2022. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én inkább nyelvsulit javaslok, az pénzben még olcsóbb is, és megismerkedsz más tanulókkal, szocializálódsz a nyelvtanulásban...
2022. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nyelviskolát javaslok, azért is amiért az előző, valamint azért is, mert így tanulhatsz másoktól is. Például ha nem tudsz egy témához hozzászólni azzal is tanulsz, hogy hallgatod a többieket.
2022. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!