Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolát ajánlanátok?

Melyik nyelviskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyan képzést keresek angol nyelven, ahol van lehetőség online képzésre (bár szerintem ez már mindenhol), és kötetlen saját időbeosztást szerint tudok nyelvet tanulni.


Mivel sajnos a munkából adódóan nem tudok konkrét időhöz kötött képzésre járni :(, viszont szeretnék tanulni és fejlődni :D.


Esetleg, aki tud ilyet vagy többet is annak a segítségét megköszönöm ! :)



2022. jún. 23. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Angol nyelven, tehát az angol segítségével szeretnél tanulni egy másik nyelvet? Melyiket?

Vagy angolul akarsz tanulni? Akkor miért írod, hogy angol nyelven keresel képzést?...

2022. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Mit nem ajánlok:

A Speak! -et. Az ismétlés elvén teszi a fejedbe a nyelvet, ami vkinek jó vkinek nem. Nem magyaráz el normálisan nyelvtant, össze-vissza ugrál a tananyagban, full logikátlan sztem legalábbis. Mondasz mondatot magyarul lefordítod és fordítva és sokszor elmondod ismétled ezeket míg bele nem ég a fejedbe, hogy pl How much money do you have-mennyi pénzed van. (?) Hülyéknek való, aki annak érzi magát, tökéletes lesz! Bocsánat, nem sértegetek! Ami nagyon fontos, ha kiderül, hogy ez nem Neked való- és hiába a próbaóra mert abból a 20 percből nem fogsz rájönni- nem adnak vissza pénzt, benne van a szerződésben, amit aláírsz…és nem olcsó! Inkább menj rendes magántanárhoz ebből az összegből, sztem nem éri meg! Vagy normális nyelvsuliba nem ebbe. Nem ajánlom! A házit a tanár nem javítja elhanyagolja! Soroljam még? Tudnám sorolni.

2022. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!