Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha május 28.-án nyelvvizsgázta...

Ha május 28.-án nyelvvizsgáztam és sikeres lett akkor kb mennyi idő ameddig a bizonyítvány elkészül? :)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Személyesen venném át Pesten de mivel messzebb élek ezért minél előbb szeretném tudni, csak ezért kérdezem…hátha valaki tapasztaltabb :)

2022. jún. 27. 00:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jaj, az kimaradt hogy BME :D
2022. jún. 27. 00:22
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Telc május 21, múlt héten lett kész úgy, hogy lemondtam a felülvizsgálati lehetőségről (így pár héttel gyorsabban meg van).
2022. jún. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Benne van a vizsgaszabályzatban, aminek az elolvasása a vizsgára való jelentkezés feltétele...
2022. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele és elolvastam...de nem minden papírforma szerint megy a világban...sőt
2022. jún. 27. 14:44
 5/12 A kérdező kommentje:
2-es...arról sajnos nem tudok lemondani...utánanéztem mindenhol de sehol nem ad ki ilyen lehetőséget
2022. jún. 27. 14:45
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem kérted a felülvizsgálatot, akkor hamarabb kapod meg, mint azok, akik kérték. De még ennél is hamarabb nem tudod megkapni, mert csak a tiedet nem fogják külön nyomdába küldeni, hanem az összes többivel együtt gyártják le.
2022. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem ECL-nél kb 30 nap volt
2022. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ECL: az eredmény 29 nappal vizsga után jött meg, onnan még 37 nap volt, mire megkaptam a bizonyítvány.


De más helyekről is 30+30 napos határidőről hallottam, amit mindig ki is húztak utolsó percig. Úgyhogy minden esetben azzal kell számolni, hogy a vizsga és a papír között jó 2 hónap eltelik, ha a felülvizsgálatot, adathibát, és minden ilyet megúszol.

2022. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"amit mindig ki is húztak utolsó percig"

Minden nyelvvizsgaközpontnak van egy bejáratott menetrendje, akárcsak a nyomdának, a kettőnek egymással egy határidőket is tartalmazó szerződése, stb. Nem arról van szó, hogy kihúzzák az utolsó percig, hanem arról, hogy kiszámolták, hogy mennyi időre van szükség a bizonyítványok előállításához, és nem tettek rá plusz két hetet (pedig miért ne tehették volna meg?), hanem bevallották nektek, hogy 30 nap alatt kész lesz - annyira viszont tényleg szükség van.

2022. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne szükség, nekem 9 nappal az eredmény közlése után már meg volt a bizonyítvány készen. Onnan tudom, hogy írtam a központnak és kaptam róla másolatot. Sőt, be is mehettem volna megnézni, de megmondták, hogy még 3 hétig nem vehetem át, hiába van készen.
2022. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!