Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német mellett érdemes lehet...

Német mellett érdemes lehet tanulni az oroszt hobbiból?

Figyelt kérdés
Az a tervem, hogy megtanuljak egy olyan nyelvet, ami tetszik is, és esetleg piaci értéke is lehet. Most jelenleg a német a prioritás, abból kéne nyelvvizsgát szereznem és azt tanulom jelenleg, azonban eléggé otthonosan mozgok már benne és ezért gondoltam arra, hogy hobbiból elkezdeném az oroszt. Miután a németet lezártam, akkor meg nekiállnék kőkeményen. Gondolom ez nem zavarhat meg a németben.

2022. jún. 30. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hobbiból bármit érdemes, amivel szívesen töltöd az idődet.
2022. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Az "érdemes" és a "hobbiból" szavak nem igazán férnek meg egy mondatban.
2022. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, én is így csináltam/csinálom.
2022. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
ez egy városi legenda, hogy "belezavarnak" egymásba a nyelvek. kezdd el nyugodtan, ha érdekel.
2022. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Megzavarni a németben nem fog. De miért éppen orosz? Értelme nem sok van. Az angol az abszolút vilagnyelv 1. Oroszul csak Oroszországban beszélnek, szabadságra meg gondolom nem Oroszországba akarsz menni.
2022. júl. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
De ha neki az orosz tetszik... :)
2022. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
mert azt van kedve csinálni hobbiból. te miért éppen kondizol vagy éppen kertészkedsz? nem kell mindig kötekedni kedves ötös...
2022. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Egy ideje gondolkozom a mandarinon, vagy valamelyik másik gyakori kínai nyelvjáráson. De szerintem az orosszal se járnál rosszul.
2022. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem érdemes.Egyszerre több nyelvet is lehet tanulni,hiszen ha hasonlóak a nyelvek,az egyik segíti a másik tanulását.De olyan nem létezik,hogy két nyelv megzavarná egymást!
2022. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
7es, mi köze a "hasznos válaszodnak" a kerdéshez?? Nem kell mindig kötekedned.
2022. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!