Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha a TELC nyelvvizsgán meglátn...

Ha a TELC nyelvvizsgán meglátnád az előtted ülő fiú vagy lány feladat megoldásait lemásolnád azokat vagy sem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem olcsó dolog a nyelvvizsga, nyilvánvalóan sokat készültem rá és nem akarom elcseszni más hülyesége miatt, ezért inkább nem másolom le...
2010. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Magamban jobban bízok:D Ki tudja, hogy okosabb-e nálam:D

Max akkor másolnék, ha vmihez hozzá sem tudnék szólni. Bár szerintem a lelkiismeretem beleszólna:)

2010. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudsz másolni :):) egyáltalán nem látni, és sztem nagyon gáz lenne ha lebukna vki...


amúgy kérdésedre válaszolva, termsézetesen nem. teljesen egyet értek az előző válaszolókkal. És ha én tudom jól és akiről írom az rosszul? nem ér annyit...

2010. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én megnézném és mérlegelnék, hogy esetleg miért jó az övé, és miért nem jó az enyéml. XD Persze ha van időm agyalni.
2010. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!