Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc B2 angol írásbeliéje...

Telc B2 angol írásbeliéje hogy tudok készülni?

Figyelt kérdés
Már kb az összes elérhető gyakorlófeladatot megcsináltam. Nyar elején voltam írásbelizni, de megbuktam. Szeretném újrapróbálni. Valakinek valami ötlet?

2022. júl. 28. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csak arra koncentràlj, hogy feladatokat oldasz meg és fogalmazásokat írsz, hanem olvass mellette sokat (cikkeket, fórumokat, leveleket), hogy mindenféle szófordulattal, mintával, nyelvtannal találkozz. Pl. ha panaszlevelet kell írni és sose láttál nyilván nem fogod tudni hogy kell, de ha elolvasol párat már látni fogod hogyan kell.
2022. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Már kb az összes elérhető gyakorlófeladatot megcsináltam. Nyar elején voltam írásbelizni, de megbuktam. Szeretném újrapróbálni. Valakinek valami ötlet?"

Ötlet 1.: Hagyd a telcet, csináld a Dexamot.

Ötlet 2.: Ne vizsgafeladatokkal foglalkozz egyelőre még, hanem egyszerűen csak tanulj tovűbbra is angolul. Egyáltalán milyen szintű könyvig juttotál, mielőtt rákanyarodtál a vizsgafeladatokra?

2022. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!