Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Azt olvastam egy hirdetésben,...

Azt olvastam egy hirdetésben, hogy 2 hét alatt ezzel a módszerrel megtanulok angolul, mint egy született angol, ez tényleg igaz vagy átverés?

Figyelt kérdés
English Binaural System módszer, amely az adott idegen nyelvet automatikusan az agyadba kódolja, van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2022. aug. 9. 06:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Tökk jo, éniss mektanultam vele tökélletessen angolul 2hét alat, belejégette a zagyamba.
2022. aug. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg már csak a zacc maradt ezen a fórumon...

Jó pár évvel ezelőtt még voltak értelmes emberek és értelmes kérdések.

Most már csak a bannersáv miatt futtatják, mert el lehet adni a reklámfelületet, meg ide jár egy-két hülye üríteni.

Kár volt visszanézni, még rosszabb, mint mikor elmentem 2 éve. Nevetséges.

2022. aug. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Régebben, olyan 30 éve valóban felkapott volt egy ehhez nagyon hasonló, alfa tudatállapotban fejhallgatóval gyorsan nyelvet tanító módszer. Aztán kiderült róla, hogy ugyan gyorsan tanít, de a tanultakat ugyanolyan gyorsan el is felejtik a tanítványok. Úgyhogy bár hirtelen felkapott lett, utána be is fuccsolt az egész, elfelejtődött.


Most úgy tűnik, valakinek eszébe jutott feléleszteni ezt az egyszer már befuccsolt módszert egy másik néven, hogy újabb embereket ejtsen át. Ne dőlj be neki, igazából nem működik. Ezt szerintem a terjesztő is tökéletesen tudja, csak gátlástalanul pénzt akar csinálni emberek hiszékenységéből. Egy-két évig megint lehet bolondítani a népet vele, aztán mikor elterjed a híre, hogy nem ér semmit, majd kivonják a piacról, miután jól megtömték a zsebüket.

2022. aug. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
71%
Te valamj debil vagy?
2022. aug. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2022. aug. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy működik, ahogyan le lehet fogyni egy italtól egy hét alatt 40 kilót.
2022. aug. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
87%
En ez modszer tokeletes tanul magyar volt meg! Ajanl nektek mindenki!
2022. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nezd meg, es rajosz az egesz egy nagy humbukk. [link]
2022. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld ki, és két hét múlva jelezz nekünk vissza, hogy sikerült-e!
2022. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
100%
Nem működik.
2022. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!