Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik legjobb nyelviskola ha...

Melyik legjobb nyelviskola ha spanyol nyelvet szeretnék megtanulni beszélni?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok most 17 éves és 10 nap múlva 18 éves leszek mert születésnapom lesz és minden álmom megtanulni spanyol nyelvet beszélni mert már több szót is tudok spanyol nyelven mondani és szüleim megengedik hogy mert születésnapom lesz nyelviskolában spanyol nyelvet megtanuljak beszélni és szeretnék nyelviskolába jelentkezni hogy megtanuljak spanyol nyelvet beszélni és kérlek mondjátok meg melyikbe jelentkezzek hogy megtanuljak spanyol nyelvet beszélni. kösz

2022. szept. 25. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Az előző kérdéseid alapján te semelyikbe. Bocsánat nem szoktam ilyet csinálni, de ebben az esetben muszáj volt.


Amúgy te nem ismered a pontot és a vesszőt?

2022. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Cervantes intézet
2022. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
2, off, de te tanultál/tanulsz ott? Én most fogok ott kezdeni :) és szívesen olvasnék élménybeszámolókat, akár privátban.
2022. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem tanultam ott (akartam, csak nem indult olyan tanfolyam), de sok jót olvastam róla, egyik ismerősöm is dicsérte, illetve kifejezetten csak a spanyolra specializáltak, szóval szerintem jó lehet.
2022. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tanultam ott, hanem gyakorlaton voltam, szerintem előny az, hogy sok az anyanyelvi tanár (azt nem tudom, hogy mindenki az-e), mellette kulturális programok is vannak és a könyvtárba is ha jól tudom ingyen lehet beiratkozni azoknak, akik nyelvtanfolyamra járnak ott. Tehát bele lehet merülni a nyelvbe ha valaki akar.
2022. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!