Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tapasztalatok Dexam (angol...

Tapasztalatok Dexam (angol B2) nyelvvizsgáról?

Figyelt kérdés

Eddig Euroexam-en gondolkodtam kitöltöttem két gyakorló könyvét és a írásbeli valahogy "nyögvenyelősen" ment(illetve mondták, hogy a vizsgán sokkal nehezebb feladatok vannak mint a könyvben). Sokan ajánlották nekem a Dexam-ot.

Tényleg ""könnyebb"", itt sincs ugye nyelvtani teszt? Esetleg tippek vagy, hogy mire számítsak?

csak az írásbeli része érdekel mert szóbelit Origóból fogom letenni.


Válaszokat előre is köszönöm!!!



2022. okt. 6. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Csak jókat hallottam róla. Kiszámítható, egyértelmű, vizsgázóbarát, hogy kiválaszthatod-e, hogy humános vagy reálos feladatsort kérsz-e, mi kell még? :)
2022. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Íráskészség része milyen?
2022. okt. 6. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

A mintafeladataikat már megnézted a honlapjukon? Hát olyan. :)

[link]

2022. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Dexam szerintem jó, ismerősöm, akinek egyéb típusú nyelvvizsgái mindig 1-1 %-on elmentek, ezzel le tudott vizsgázni. Az Euroexam-ot én mindenképpen kerülném, szerintem átverős, én jót még nem hallottam róla.
2022. okt. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!