Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nemet középfokt hany év elerni?

Nemet középfokt hany év elerni?

Figyelt kérdés
Ha heti 5 nap fel 1orat tanulok
2022. nov. 15. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:

4 év.

Tagozaton mindennap 2x 45 perces órában tanultuk. 3. évfolyamon úgy tettük le a 20-ból öten a középfokot, hogy még külön tanárhoz is jártunk.

2022. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én munka mellett heti 3x3 órában tanulva 2 év alatt értem el mindhárom nyelvből a közepet és +1 a felsőt.
2022. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én németből anno fél évig jártam tanfolyamra ahol hétfőtől-péntekig napi 6 órában folyamatosan gyakoroltuk/beszéltük úgy már nem sok hiányzott a felsőfokhoz, de a közép nyelvvizsgát gond nélkül megcsináltam. Ez az intenzív fajta nekem sokkal többet adott, mint az általános és középsuli együtt… egyébként most csináltam angol emelt érettségit (ami középfokú nyelvvizsganak felel meg), ezt anno 2 évig tanultam középiskolában, szóval alapoktól kezdtem január körül, magántanárral heti 3x1 alkalommal volt órám a beszéd gyakorlás miatt, mellette itthon én is naponta rászántam 1-1,5 órát a gyakorlásra és meg lett (70% biztos jobb is lehetett volna ha többet gyakorlom)
2022. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!