Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikertelen komplex nyelvvizsga...

Sikertelen komplex nyelvvizsga esetén kapok valamilyen bizonyítványt? Az írásbelim 54 százalékos lett.

Figyelt kérdés
De szerintem azt is újra kell csinálnom.

2022. nov. 17. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%-ra van szükség. Sajnos nem kapsz keményfedeles bizonyítványt.
2022. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem keményfedeles bizonyítványra gondoltam.

"Sikertelen komplex vizsga esetén szóbeli vagy írásbeli vizsgabizonyítványt állítunk ki, amennyiben a vizsgázó valamelyik részvizsga követelményeit teljesíti. A bizonyítvány kiállításához kérelem benyújtása nem szükséges."

2022. nov. 17. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

"vizsgázó valamelyik részvizsga követelményeit teljesíti."


Az írásbelid 54% lett. Az sikertelennek minősül. Tovább? Talán a szóbelid lett 60% fölött?


Vagy mit gondolsz, 54%-al neked bármilyen bizonyítványt is adnak? :D

2022. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A részvizsga szó miatt voltam bizonytalan.

Köszönöm mindenkinek.

2022. nov. 17. 19:35
 5/11 A kérdező kommentje:
Még 3 pontra lenne szükségem hogy meglegyen a 60 százalék. De nem hiszem ,hogy fellebezéssel van esélyem. Valaki volt már ilyen helyzetben?
2022. nov. 17. 19:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 pont kellene, azt mondanám próbáld meg. Hármat nem fognak megadni.
2022. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor még ezek lennének a következő kérdéseim:


Bármelyik nyelvvizsgát lehet kombinálni bármelyikkel? Pl. Itolc +euroexam vagy akármi? És az is komplexnek fog számítani? Vagy arra már nem fogok kapni többletpontot egyetemen?

Ha külön csinálom az Itolc írásbelijét, szóbelijét,nem egyszerre az is elfogadható lesz?

Most kicsit össze vagyok zavarodva. Nagyon el vagyok keseredve 90 százalékos angol érettségim volt,mindig ötös voltam,a magnó nagyon levitte. B terven gondolkodom.

2022. nov. 17. 22:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen bármit kombinálhatsz bármivel
2022. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lényeg h meglegyen az írásbelire és a szóbelire is a 60%
2022. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,igen ezeknek utána is olvastam.Ment a zöld pipa.


Azt még nem tudom, hogy ha meg van külön-külön az írásbeli és a szóbeli 60 százalékkal,vagy afölött,akkor mit kell vele tenni,hova kell küldeni,hogy komplexnek számítson? Ezt sajnos nem értem.

2022. nov. 20. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!