Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kiegészítő idegen nyelvi...

Kiegészítő idegen nyelvi műveltség terület?

Figyelt kérdés
Feltetelkent latom a TANITÓTI diplomát. Nekem TANÁRI VAN. Viszont felsőfokon beszelem az angolt. Semmi esely, kiskapu nincs arra hogy jelentkezzek es bekeruljek tanari diplomaval?

2022. nov. 22. 20:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*tanitoi, bocsi elirtam.
2022. nov. 22. 20:35
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Tanár létedre nem megy a szövegértés meg a helyesírás sem. Kizárólag tanítóknak van a képzés. Nincs kiskapu és ne is legyen.
2022. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hol feltétel a tanítói diploma, de a tanári nem elégséges?
2022. nov. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as, Mindenhol azt irtak, hogy tanitoi diploma szukseges.


Koszi 2-es, jo nagy paraszt lehetsz a valo eletben is :P :))

2022. nov. 23. 07:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki így ír,az inkább ne tanítson semmit szerintem, bármennyire hiszi, hogy jól beszél angolul!
2022. nov. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ösnek is inkább pszichológusra van szüksége, mint tanárra. Nem bírja az igazságot :D


Azt hittem, hogy ahol a tanítói diploma a feltétel, ott a tanárit is elfogadják, de miért nem kérdezed meg tőlük inkább?

2022. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező! Aki leparasztoz mást, aki leírja a helytálló véleményét, az tűnjön el az oktatásból. Szégyen vagy a pedagógus társadalomra nézve.
2022. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező! Lehet, csak nekem túlságosan magasak az elvárásaim, de én egy tanártól elvárom, hogy ha kiad valamit a kezéből és a nagyközönség elé tárja, akár csak itt a Gyakorin, akkor igenis használjon ékezeteket! Számomra ez igénytelenséget, nemtörődömséget, lustaságot sugall, és irányunkba a tisztelet hiányát. Chatben haverok közt nyilván belefér az ékezet nélküli írás, de egy fórumon úgy kérni segítséget ismeretlenektől, hogy nekik kell kisilabizálniuk, hogy mit is akartál írni, az a tiszteletlenség magas foka. És ha kritikát kapsz, nekiállsz hisztizni, mint egy óvodás.
2022. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Azt hittem, hogy ahol a tanítói diploma a feltétel, ott a tanárit is elfogadják, de miért nem kérdezed meg tőlük inkább?"

Azért nem fogadják el a tanári diplomát, mert a műveltségterület, mint olyan, eleve csak tanítók esetében értelmezhető dolog.

2022. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"jo nagy paraszt lehetsz a valo eletben is"

A rendszer hibája, hogy ezzel a bunkó mentalitással oktatási pályán lehetsz.

2022. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!