Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fixen furcsa és "hülye"...

Fixen furcsa és "hülye" kérdés lesz, de eskü muszáj: 2021.decemberében államvizsgáztam szociális munka szakon. Szóval, akkor a jelenlegi jogszabályok értelmében jogosult vagyok megkapni a diplomámat? ÉS ha igen, mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

UI: az egyetem honlapján semmit nem találok.

UI2: jelenleg folyamatban van a nyelvvizsgára való felkészülésem magántanár által, de a Főnököm örülne, hogyha mihamarabb beadnám a diplomát is.



2022. dec. 20. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A menete az, hogy felhívod az egyetem Tanulmányi Osztályát és megkérdezed.
2022. dec. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most már az egyetemek szuverén döntése, hogy kiadják-e a diplomát nyelvvizsga nélkül is. Írj emailt a tanulmányi osztálynak vagy az oktatási rektorhelyettesnek, ők egészen biztosan felvilágosítanak.
2022. dec. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem adják ki a diplomákat.
2022. dec. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!