Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez anyanyelvi szint lenne...

Ez anyanyelvi szint lenne (sokak szerint az), mert szerintem a felsőfokot sem üti meg Novák?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=fHt03Yy9AGY


Nekem ez középfok, nagyon alap szókinccsel.


2022. dec. 23. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
A te kérdésedből se derül ki, hogy anyanyelvi szinten beszéled a magyart, csak feltételezem. ;-) Az, hogy valaki felsőfokon beszél egy nyelvet, nem azt jelenti, hogy minden egyes megnyilvánulása is megüti a felsőfokot.
2022. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nagyon folyekonyan beszel, es nincs az a tipikusan magyar akcentus, "heavy Hungarian accent".Ritka dolog. De persze soha nem fog anyanyelvi szinten beszelni mert angol nem anyanyelve.
2022. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem uti meg a felsofokot?

Irigykedsz, trollkodsz vagy tok buta vagy hozza.

Nagyon jol beszel, nemi nyelvtani hibakkal, ami elfogadhato egy nem anyanyelvutol elo beszedben.

Szijjarto jobban, tisztabban beszel, ez teny. Novak itt nagyon ideges is.

2022. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Ráadásul nem előre betanult szöveget mond, nem felolvassa, hanem - ha átgondolta is - gyakorlatilag spontán beszél.
2022. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem anyanyelvi szint, de felsőfok.
2022. dec. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Felsofok felett.
2022. dec. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez bizony felso fok felett van.


Nezzetek meg ezt a C1 byelvvizsgat. A ket vizsgazo a vizsgaztatoval egyutt csak makkog. Vizsgaztato okéja borzalmas. Nem beszelve arrol, hogy nem minden esetben hasznalunk okekat. Hanem, fine, great, sounds good, etc.

ezek nyomaban sem johetnek Novak Katalinnak. Szokincsben, fogalmazasban, kiejtesben, semmiben sem. Pedig allitolag egyetemen tanulnak angolul.

Tanar ur is elbujhat.

[link]

2022. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A felsőfok itt kezdődik: https://www.youtube.com/watch?v=z9sZTXiA4h0


És ő is nagyon messze vam az anyanyelvi szinttől, de köröket ver Novákra.

2022. dec. 24. 18:05
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nem ott kezdődik, TGM már bőven az (még akkor is, ha egy mondaton belül rosszul hangsúlyozza azt, hogy profound, meg többesszámba tesz melléknevet ;-) ). Csak belehallgattam, de összességében ez már nagyon is stabil felsőfok, messze nem itt kezdődik csak a felsőfok.
2022. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lényegében felolvassa a szöveget és akcentusa is van. Ez alapján én nem értékelném a nyelvtudását.
2022. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!