Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingo-val meg lehet tanulni...

Duolingo-val meg lehet tanulni angolul, vagy érdemes még mellé más?

Figyelt kérdés
Kb. mennyi idő egy olyan B2 majd C2 szint elérése?
2023. jan. 12. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Autodidakta módon tanulok angolul. Én úgy használom hogy mellette tanulmányozom a nyelvtani szabályokat más internetes oldalakon mert a Duolingo nem nagyon magyarázza el hogy mit-miért kell csak ösztönösen tanit. Mellette még nézek angolul filmet, sorozatot, úgy hogy ha lehetséges angol felirat is legyen, de zenét is lehet igy hallgatni-nézni. Önmagában kevés a Duolingo, de egy nagyon fontos kiegészitő!
2023. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt nem tudom neked mennyi idő, én ráérősen tanulok, ez nem azt jelenti hogy lusta vagyok, nem akarok semmilyen vizsgát letenni. Mindennap foglalkozok vele amennyit tudok. Igazából ezekkel a szintekkel sem foglalkozom, ha nem akarsz nyelvvizsgát szerintem neked sem kell.
2023. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
szerintem a duolingo xart sem er. Ugyan azokat a koroket futja, minimalis uj dologra tanit, es igy baromi unalmas is. Van mas sokkal jobb program, ami ingyenesen is teljesen jo nincs ilyen hulye elet, vagy csak szimplan tanulgass szotarbol, vagy konyvbol ahol mondatok vannak.
2023. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A duolingo KB MAX A2 szint itt a gyakorin olvastam de azt irták az is nagyon max... tehát köze nincs a B2 höz... vegyél mellé rendes oktató oldal-t mármint pl fizess b e 1 online oldalhoz. (én ezt tettem)
2023. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Duolingo-val még a B1 vagy B2 is kész csoda lenne. Arra ne számíts, hogy valaha C1-ig vagy C2-ig elvigyen téged.
2023. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapokra jó de ennyi, de azt tudja.
2023. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!