Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit csináljak, hogyan tanuljak?

Mit csináljak, hogyan tanuljak?

Figyelt kérdés

Az iskola ahova járok úgy tanítt nyelveket, hogy szavakat magolunk, malyd írunk belőlük, de nekem ez nagyon nem megy, és ha be is magolom a 70-120 szót egy teszthez amikor 2 hét múlva a következőre tanulok már az előzőket elfelejtem.

Hogyan tudnák TANULNI is nyelvet?



2023. jan. 14. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg le fognak pontozni, de én akaratom nélkül tanultam meg angolul úgy, hogy videókat, filmeket, sorozatokat néztem. A kisgyerek se úgy tanul meg beszélni, hogy magoltatják vele a szavakat, hanem folyamatosan hallja, hozzáköti valamihez és megtanulja :D


De német tanuláshoz tudom ajánlani a Maklárit, angolul nem nagyon tanultam könyvből, nem is nagyon ismerek nyelvtan könyveket :D

2023. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Javaslom előbb magyarul tanulj meg
2023. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"malyd"???
2023. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"ha be is magolom a 70-120 szót egy teszthez"

Ne a dolgozatokra készülj (csak), hanem kezdd el végre használni a nyelveket arra, ami érdekel.

2023. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!