Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Japán nyelvvizsga japánként?

Japán nyelvvizsga japánként?

Figyelt kérdés

Szával majd jövőre fogok érettségizni,és nekem nyelvvizsgáznom kéne többletpontokért.

Félig koreai vagyok,és félig japán,és kiderült,hogy magyarországon nem lehet komplex koreai nyelvvizsgát letenni,mivel ott csak szóbeli vizsga létezik.és csak koreai kultúrális központban tehetek le,ahol nincs akkreditálva orzságosan.És ügye csak szóbeli nyelvvizsgaért nem adnak sajnos semmi pontot.

Mivel az angol nem az előnyem,így max csak b2-m lesz.Szoval jó lenne ha lenne egy darab felső fokúm.

így most már csak a japánra reménykedek...



2023. jan. 25. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mi a kérdés?
2023. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Rigó utcai elfogadott, mondjuk tudás és használhatóság szempontjából a JLPT-t ajánlják, de azért tudtommal nem jár pont.
2023. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha államilag elismert komplex nyelvvizsga, akkor jár érte többletpont
2023. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyám japán,apám koreai,van mindkét országról útlevelem,stb.És elvileg anyanyelvből nem lehet nyelvvizsgázni.Ha nyelvvizsgára CSAK olyan papírokat viszem el,melyek igazolnak a koreai nemzetiségemet,akkor tudok-e nyelvvizsgázni japán nyelvből
2023. jan. 26. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Koreai vagy japan neved van?

Ha apukad utan koreai, akkor szerintem tehetsz japan nyelvvizsgat.

2023. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves 5.válaszoló

Mindkettő nevem van,igazából csak vezetéknevek másak.

Arra gondoltam h a koreai vezeték nevemet használok a jelentkezéskor,stb.Ésakkor nem fognak bele szólni.

Nagyon köszi a válaszért.Most kicsit megnyugodtam.

2023. jan. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!