Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha a duolingon véletlenül...

Ha a duolingon véletlenül benyomtam a 3 napos super duolingot, utána automatikusan lefogja vonni a pénzt?

Figyelt kérdés
Ma duolingozás közben kiadta, hogy “3 napos super duolingo ingyen”, és csak egy gomb volt ott, hogy “értem”, majd automatikusan átváltott superre. Megnéztem az app storeban, van egy számla a duolingonak 0 ftról, viszont az előfizetéseknél azt írja, hogy nincs előfizetésem. Ha az alkalmazásban rákattintok, hogy “vásárlások visszaállítása”, akkor nem történik semmi. Valaki járt már így?

2023. jan. 29. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

"3 napos super duolingo ingyen"

Mi ebbe na nehéz? Főleg egy nyelvtanulónak?

2023. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy tudom hogy ha beállitja az ember (legalábbis a google playen) számlaszámot vagy ilyesmit kér stb és ha nem mondod le a próba után vonja a pénzt, DE EZ NEM BIZTOS én nem kértem , ezt amit irtam máshol olvastam
2023. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!