Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az alábbi szavakat milyen...

Az alábbi szavakat milyen szintű angol nyelvtudástól illik ismerni (a1 a2 b1 b2 c1 c2)?

Figyelt kérdés

- Therefore

- Monastery

- Red

- Spacial curveture

- Beach

- Free

- Just so

- Pope



2023. febr. 5. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

B2

C1

A1

C1

A1

A1

B1

A2

2023. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Aktívan vagy passzívan? Nagyon nem mindegy...
2023. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# A monastery-t miért csak olyan későn? Nekem csak középfokú nyelvvizsgám van, de már nagyon rég tudom mi az. Jó, mondjuk vallásos vagyok.


2# is-is

2023. febr. 5. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hogy miért pont ezekre a szavakra vagy kíváncsi? Mire irányul a kérdés? Nincsen ilyen lista, hogy mit milyen szinten illik már ismerni, és nem 1-1 szó ismeretén múlik a nyelvtudás szintje. Attól függően hogy ki mire használja a nyelvet, más-más területen műveltebb lehet. Simán lehet valakinek C1 nyelvtudása úgy, hogy amúgy nem ismeri a monastery szót. A spatial curvature (nem spacial curveture) meg egy szakkifejezés, nyilván attól elvárható ezt ismerni aki ezzel foglalkozik.
2023. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
A Cambridge szótár besorolja neked. Ez nyilván nem törvény, csak egy vélemény. [link]
2023. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!