Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért nem tölt be a duolingo...

HardNinja1028 kérdése:

Miért nem tölt be a duolingo profilom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vasárnap óta nem tölt be a duolingo profilom, bármeddig várok bejelentkezés után csak a töltőképernyőt mutatja,hibakódot nem ír ki. Próbáltam mindent,amit tudtam, laptopon böngészőben, androidos applikációban, telefonon böngészőben, másik telefonon, de semmi. Viszont már egy másik profil mindenhol betölt. Írtam emailt, és visszajelzést is küldtem. Van valami ötletetek? Már túl sokmindenen "túl vagyok" ott, hogy csak úgy újrakezdjem.



2023. febr. 7. 20:47
 1/4 anonim válasza:
Szia, nekem sem tölt be pár napja a telefonos applikáció. Tegnap sikerült a google fiókon keresztül a böngészőből, a duolingo.hu/bejelentkezésen.
2023. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oooh, köszönöm😄
2023. febr. 11. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Töröld az appot, aztán töltsd le újra.
2023. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam párszor, sajnos az sem vált be☹️
2023. júl. 6. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!