Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz a spanyol...

Mennyire nehéz a spanyol nyelvet megtanulni?

Figyelt kérdés

Mennyi idő lehet kb egy b2-es szintet elérni? Nem baj, hogyha tanulok mellette más nyelveket? Nem zavarhat be?



Hogyan legyen jó nyelvtudásom?



2023. febr. 17. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyénfüggő, én nagyon tehetséges és intelligens vagyok a nyelvérzékem is rendkívüli de ez csak egy bónusz, ettől sokkal fontosabb készségek birtokában vagyok, például matematika, programozás stb... nekem angol és olasz felsőfok után 1 hónap volt mire magabiztos társalgási szintre húztam fel a spanyolt.
2023. febr. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

"Mennyi idő lehet kb egy b2-es szintet elérni?"

Iskolai körülmények között heti 4 órában 4 év alatt összejön, ha komolyan gondolod. Annál hamarabb miért kéne? Van más dolgod is az életben, mint spanyolul tanulni, nem?

2023. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

“ nagyon tehetséges és intelligens vagyok a nyelvérzékem is rendkívüli”


😂😂😂😂😂😂😂😂

2023. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Ha sokat tanulsz könnyű.
2023. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!