Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki aki volt már BME-s...

Valaki aki volt már BME-s nyelvvizsgán (angol, B2), milyen volt?

Figyelt kérdés
Az írásbeli nehéz volt vagy könnyű? Kedvesek a szóbelin vagy inkább szivatósak? Mennyit készültetek rá? Ha megyek milyen dolgokra kell különösen figyelnem?

2023. febr. 26. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Arra kell figyelned, hogy elég jól tudjál angolul, a többi szabályok szerint megy, tehát nem lehetnek túlságosan barátságosak sem, meg túlságosan szivatósak sem, stb.

Ha még nem fizetted be, menj inkább dexamra, az egyszerűbb.

2023. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sokat készültem, mert nehezen boldogulok a nyelvekkel, meg az angoltól különösen félek. Szóval végigcsináltam a B2-es nyelvvizsgára felkészítő könyvet, meg még egy nyelvtanos könyvet. Így az írásbeli viszonylag könnyen ment, a hallgatós részt egy nagy teremben tartották, de egész jól hallatszódott így is. Kedvesek voltak a szóbelin, de azért nagyon izgultam így is. Viszonylag gyors volt... Szerintem sok feladatsort csinálj meg előre így már lesz rutinod és a témákból is kicsit készülj fel, tanulj meg egy-két spécibb szót és ne kelljen agyalni, hogy honnan indulj...
2023. febr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!