Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen programmal, vagy...

Milyen programmal, vagy programokkal lehet B1, B2, B3 szinten megtanulni angolul? (A Duolingot ismerem, de szerintem az nem elég a B2 szinthez)

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 09:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam: B1, B2 és C1-re gondoltam a kérdésben.
2023. márc. 1. 09:04
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Semmilyennel. Kiegészítésnek jók a programok, de nem helyettesítik a szakszerű nyelvoktatást.
2023. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Igazából bármivel. Motiváció-függő.
2023. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Xeropannak van C1-es szintje is, mikozben teljesen az alapoktol indul.
2023. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kólauborkával ***** válasza:
43%

Ha konkrét célod nincs, én komolyan valamelyik olvasgatós PC játékot ajánlom, nekem a szókincsem és szövegértésem nagyon sokat fejlődött vele.

Pl.: Pillars of Ethernity 1-2, Divinity: Original sin 1-2


Sajnos a speaking gyakorlását csak magad tudod megoldani, ismerősökkel vagy fizetett emberrel.


Illetve a tankönyveket csináld meg (pre intermediate, intermediate) mert a nyelvtanhoz meg azok adnak sokat.


Én nagyjából így szedegettem össze szerény angoltudásom.

2023. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélgetni nem csak fizetett emberekkel lehet! Van egy csomó nyelvtanulós csoport, pl discordon ahol emberekkel lehet beszélni hanghívással akik szintén nyelvet tanulnak. Biztos van ilyen Facebookon is, vagy más helyen.
2023. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!