Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon elrontottam a nyelvvizs...

Nagyon elrontottam a nyelvvizsgámat?

Figyelt kérdés
Angol C1, az összes próbafeladatsorom 80-90%-ra sikerült ezelőtt. Viszont a vizsgateremben borzasztó hideg volt és el kellett volna mennem mosdóba is, csak ugye nem lehetett. A levélírásnál az egyiket befejeztem, a másiknál pedig eljutottam odáig, hogy egy mondatot írtam lezárásként, de a szószám biztosan nem lett meg és a lezárás sem elég így. Viszont már nem tudtam koncentrálni, muszáj volt beadnom és kiszaladni a mosdóba. :( Nagyon szomorú vagyok, hogy egy ilyen eset miatt vesztek pontokat, ha nem vacogtam volna, talán még bírtam volna egy darabig, de így nem ment. Szerintetek egy befejezetlen levél van akkora hiba, hogy ne engedjenek át?

2023. márc. 11. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi pontod lesz abban a szakaszban a másik levél alapján.
2023. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"a vizsgateremben borzasztó hideg volt és el kellett volna mennem mosdóba is, csak ugye nem lehetett"

De igen, lehetett volna. Máskor mielőtt vizsgázni mész, olvasd el a vizsgaszabályzatot!

2023. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán átmehetsz még ettől, kár ezen aggódni. De amúgy igen, vizsgán ki lehet menni a mosdóba.
2023. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és azt mondta a felügyelő, hogy nem lehet. :( Konkrétan kimondta a kérdésemre, hogy nem.
2023. márc. 11. 19:11
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most már legalább tudod, hogy mi lehet a fellebbezésed alapja, ha úgy alakul.
2023. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
melyik nyelvvizsgakjözpontnál van ilyen, hogy nem lehet vécére kimenni?
2023. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Megkérdeztem és azt mondta a felügyelő, hogy nem lehet. :( Konkrétan kimondta a kérdésemre, hogy nem."

A hallott szöveg értése az egyetlen, ahol nem engednek ki, de a levélírás alatt simán. Melyik alatt kérdezted?


Egyébként meg arról is mondott valamit, hogy hogyan lehet észrevételt tenni a nem szabályos vizsgakörülményekre, nem? Vagy ha ő nem, akkor is le van írva valahol.

Én voltam az 5. is, de közben eszembe jutott, hogy ezt akkor és ott azonnal kellett volna jelezned, mert fellebbezésnek az alapja így már nem lehet, hogy nem voltak szabályosak a vizsgakörülmények, ha akkor és ott nem vették jegyzőkönyvbe, hogy nem engedtek ki, pedig kérted...

Ezért kellett volna elolvasni még a vizsga előtt a vizsgaszabályzatot, hogy ilyen esetben tudd, mi a teendő, mert így most már késő, így már csak amiatt tudsz majd fellebbezni, ha nem jól adták össze a pontszámokat vagy ilyesmi...

2023. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7-es, igazad van, tényleg előtte kellett volna utána néznem. A levélírás alatt szerettem volna kimenni egyébként. Most utólag átolvastam és az online vizsgánál leírják, hogy a helyiséget nem lehet elhagyni, a klasszikusnál, amin én voltam viszont egy szó sincs róla a szabályzatban. Azt hiszem, a vizsgáztató említette, hogy a termet a szünetben hagyhatjuk el, azt nem mondta, hogy szabályellenességet hol jelentsünk. Bár most már tényleg egész mindegy. Nem írta rá a lapra, hogy mikor adtam be, mint érettségin, szóval semmi bizonyítékom nincs arra, hogy tényleg hamarabb beadtam, nem pedig csak kicsúsztam az időből. De legalább ebből is tanultam valamit. Mindenesetre írtam egy emailt a helynek, hogy letisztázzam, hogy kimehettem volna vagy sem, most már azért ennyit tudjak meg tőlük is. :D
2023. márc. 12. 00:00
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
De ez milyen nyelvvizsgaközpont nyelvvizsgája? mert én eddig nem hallottam ilyenről, hogy ne lehessen kimenni.
2023. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"semmi bizonyítékom nincs arra, hogy tényleg hamarabb beadtam"

Ha lenne, az se jelentene semmit, mert azt az sem bizonyítaná, hogy nem engedtek ki, ha rajta lenne, hogy hánykor adtad be.


Mindegy már, reméljük, hogy sikerült így is. :)

2023. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!