Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet hatékonyan...

Hogyan lehet hatékonyan megtanulni franciául? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Gimnáziumban tanulok franciát és szeretnék kicsit gyorsabban fejlődni. Tudtok ajánlani valami módszert? Gondoltam arra, hogy valami könnyebb nyelvezetű könyv vagy film (esetleg felirattal)segítene. Mit ajánlotok?

2023. márc. 16. 15:40
 1/3 anonim válasza:
69%
Szerintem keress egy francia zeneszámot ami tetszik, keresd meg hozzá a dalszöveget (parole), értelmezd a szöveget. Nekem ez nagyon sokat segített a kiejtésben. Pl Notre dame de Paris - Belle, ebbe nincsen szleng és lassú.
2023. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Extra French sorozatot a youtube-on ismered?

vagy a Les malheurs de Sophie.

vagy: Franklin le tortue

Il était une fois la vie / l'homme....

Romée et Juliettte musical

ha szereted a történelmi filmeket, nézd meg magyarul, aztán franciául ugyanazt, esetleg francia felirattal.

2023. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

és még ez: Caillou et contes de fées, ehhez felirat is van

kicsit bugyuta, de jó

2023. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!