Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kicsit úgy érzem, mintha az...

Kicsit úgy érzem, mintha az angol tanfolyamon a tanár szándékosan megalázó helyzetekbe hozna. Ti hogyan kezelnétek?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok a túl érzékeny, de már gyűlölöm az angol órákat a tanár miatt. Egyik órán beszólogat, hogy nem hallja amit mondok, meg hogy rövid válaszokat adok. Ha hosszabban válaszolok az se elég neki, fejtsem ki bővebben Például mi a benchmarking. Egy mondat neki nem elég. Másnál nem csinálja ezt rövid válasznál se. Másik órán már idegesítő embertípusokról hoz szöveget és velem olvastatja fel a “nem beszélő” idegesítő embertípust. Vigyorogva kérdezi, mi a véleményem az ilyen emberekről. Úgy tettem, mintha nem fognám az adást, hogy a kis kancsó mire célozgat. :) Tegyük hozzá, rettenetesen nehezen vettem rá magam a jelentkezésre, pont a beszéd miatt, ami nem megy olyan jól. Az írásbeli szintfelmérőm c1 alja, a szóbeli csak b2 alja (így b2 csoportba is kerültem), 2 év itthoni tanulással értem ezt el. Büszke voltam magamra, de a tanár egy életre elvette a kedvem az ilyen jellegű tanfolyamoktól. Sajnos idén muszáj kibírnom, ugyanis a munkahely állta az angoltanulást és sajnos éltem vele… Ha nem teljesítem, kevesebb lesz az emelés jövőre. Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet? (Azon kívül, hogy próbáljak többet beszélni.)
2023. márc. 19. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"már gyűlölöm az angol órákat a tanár miatt"

Kérd át magad másik tanárhoz egy ugyanilyen csoportba.

2023. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Aki fizet, jelen eseteben ez te vagy, az diktál. Ennyi.
2023. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő fizet, hanem a munkahelye...
2023. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Köszönöm a javítást, ment a zöld, de ez akkor sem elfogadható. Szóvá kell tenni, és elérni, hogy ez a helyzet azonnal megszűnjön.
2023. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Ha ez nem egy iskola, akkor mondd meg a tanárnak, hogy nem. Nem felelsz. És kérdezd meg tőle óra után, hogy mit baszakodik veled. Ha csaj vagy, lehet tetszel neki.
2023. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10%

"Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?"


Velem ilyen elő sem fordulhat mert olyan karizmatikus személyiség vagyok hogy ahol megjelenek azonnal tekintélyt parancsol a megjelenésem egyszerűen az intelligenciámnak és az impozáns külsőmnek hála azonnal tisztelet övez. Másfelől a kommunikációs készségem is kifinomult valamint az angol tudásom magasabb szinten van mint egy büfészakot végzett angoltanár bölcsésznek harmadrészt pedig a munkahelyemen is megbecsült vagyok és olyan pozíciót töltök be ahol evidens hogy nem egy angol nyelvtanfolyam jelenti a továbbképzést, ekkora tálentummal nem is jelentkeznék olyan alacsony egzisztenciájú mumkahelyre.

2023. márc. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!