Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen Nyelvvizsgákat ajánloto...

Milyen Nyelvvizsgákat ajánlotok emelt szintű nyelvvizsgához? Hol érdemes megcsinálni a C1-et? Melyik "könnyebb" akár hallásban, írásban vagy szóban? Annyi féle van (origo,ecl,euroexam) és nem tudom melyik milyen. Tapasztalatokat is írjatok le kérlek!

Figyelt kérdés
#nyelvvizsga #emelt #C1

2023. ápr. 25. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ECL írásbelije elég könnyű, de ez egyéni, hogy kinek mi. ECL-nél a hallott szöveg értése volt nehéz, a szöveg túl gyors volt, de a szóbeli szintén könnyebbnek volt mondható. De amúgy azt, hogy melyik a legkönnyebb, az csak az tudja megmondani, aki mindenféle nyelvvizsgán volt már. Én középen voltam a Languagecerten, az is így rendben van, ott nekem a szóbeli az, ami nehéz volt, de szerintem az azért volt nekem nehezebb, mert anno a beszédben elég gyenguska voltam. Amúgy az ECL weboldalán nézd meg a mintafeladatokat, azok tökéletesen reprezentálják a valóságot. Én az ECL vizsgán amikor voltam, többször is megnéztem, hogy biztos C szintű feladatlapot kaptam-e, mert én nagyon könnyűnek éreztem, de nyilván ezzel nincs mindenki így, mert tényleg, kinek mi. Nekem mindenesetre így összességében az ECL nagyon szimpatikus volt.
2023. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok.


Mármint azt akartam írni, hogy *B2-es szintű nyelvvizsgát tettem a Languagecertnél

2023. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

"emelt szintű nyelvvizsgához"

Olyan nincs.

Emelt szintű érettségi van.

Meg felsőfokú nyelvvizsga.

2023. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Dexam a legjobb, mert az azt is figyelembe veszi, hogy milyen az érdeklődési köröd, és abszolút kiszámítható, korrekt. Ha középiskolában tanultál angolul, akkor azért is jó, mert az emelt szintű érettségiből fejlesztették ki, olyan feladattípusokat tartalmaz, amikkel az iskolai évek során már megismerkedtél.

[link]

2023. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi segítő szándékú válaszokat!:)
2023. ápr. 26. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!