Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 hónapos intenzív nyelvtanfol...

1 hónapos intenzív nyelvtanfolyam 0 német nyelvtudással?

Figyelt kérdés
Napi 5 óra, heti 5 alkalommal. Résztvett már innen valaki hasonló tanfolyamon? Mennyire találta hasznosnak?

2023. ápr. 26. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt nem sokra jutsz nulláról így sem. Ha van 5-6 hónapod, fas*a kis B1 szintre lehet eljutni így. 8-9 hónap alatt B2.

Ha kihagynál egy évet egyetem előtt és anyádék pénzelnek, akkor jó választás. Más élethelyzetben nehéz ezt elképzelni.

2023. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

és ez fizetős, kérdező?

én több éve a munkaügyi központ szervezésében vettem rész nulla tudással angolul, ilyen intenzív volt, azóta sincs angol nyelvvizsgám.

mit kiderült, nem is szakkáépzett tanárt adtak mrllénk, hanem ckit, aki tudott vmennyire angolul, de csak érettségije volt.

először tehát derítsd ki, aki téged tanít, profi-e.


másrészt nekem ez nagyon gyors tempó volt, és sokan is voltunk, több mint 20-an, és a képzés sem volt nívós.

nagyon sokat kell tanulnod otrthon is, minimum 2 órát, h. haladni tudj.

és pont az a veszélye, ha nem bírod az iramot, és vmi nem tiszta a nyelbtanmban, vagy nem tudod elég gyorsan tanulni a szavakat, akkor elveszíted a fonalat.

én olyanra mennék, ami heti 3x van, és van közte egy nap szünet, csak sajnos nincs rá pénzem.

2023. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ja, én 4 hómapig jártam ilyenre, ez lemaradt.

és az volt a cél, h. nulláról 4 hónap alatt el kell jutnmi a középfokra... ez baromság!

2023. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!