Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » So we either use a live one...

So we either use a live one in a tub?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez a mondat és benne a 'tub' szócska?

#Tub
2023. máj. 3. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tub fürdőkád, a live [lájv] meg lehet akár áram alatt lévő valami is... Ebből csúnya dolog lesz.
2023. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelent sok minden mást is, itt pl. lehet az a dézsa vagy bárminek is hívják (óriás cserép??, de akár vödör is), amiben az élő fa vagyon. Az szövegben kb.: Szeretjük az igazi fákat, ezért vagy egy élőt használunk ?dézsában?, vagy ágat egy cserépben.

[link]

2023. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha rájöttem megírom... Xo
2023. máj. 3. 22:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mire jöttél rá? Közben megnéztem: fa virágdézsa

[link]

De itt pl. egyszerűen cserepes élő fenyőnek írják:

[link]

2023. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Még nem is a 'tub' a kérdés, hanem az egesz mondat furi így, hogy...

Mi is egy élőt használunk a kádban...vagy mi

2023. máj. 4. 10:26
 6/11 A kérdező kommentje:
Sima középfokú angol könyvben van.
2023. máj. 4. 10:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

We love real trees >>so we either use a live one in a tub<< or a branch in a pot.

Szabad fordításban: Az igazi fát szeretjük, ezért vagy cserepes fenyőt használunk, vagy fenyőgallyat teszünk egy vázába.

2023. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Uh de sötét vagyok, tényleg XD

Igazad van, köszi szépen!

2023. máj. 4. 11:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Még nem is a 'tub' a kérdés, hanem az egesz mondat furi így, hogy..."


Nem tudom, mennyire olvastad el a kettes választ, ha nem is szépre, hanem "szó szerint", de lefordítottam, a négyesben odaírtam a cserepes fenyőt, szóval... a hetesé pedig úgy jó, ahogy van. :)

2023. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Látom, bocsi valahogy a lényegi részt átugrotta a szemem, vhogy másra figyeltem, a linkre vagy nem tudom.! De neked is köszi, jól mondtad.. :)
2023. máj. 4. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!