Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol emberek akik idejönnek...

Spanyol emberek akik idejönnek Spanyolországból és spanyol nyelvet tanítanak nyelviskolákban ők a Spanyolországban kapott egyetem elvégzésével járó diplomájuk alapján spanyol nyelvtanárok és spanyol irodalomtanárok vagy itthon csinálnak tanfolyamot?

Figyelt kérdés
meg ha Magyarországon csinálnak tanfolyamot ez hogy néz ki nekik van külön specifikálódott tanfolyam és akkor ők odajárnak vagy járnak egyetemre és tanárképző egyetemre azon belül és öt év múlva taníthatnak vagy mi a pályafutása annak aki Spanyolországban született és felnőtt és ideköltözött Magyarországra és munkanélküli és nagyon szeretne spanyol nyelviskolában spanyol nyelvet tanítani mert hát kíváncsi vagyok és szerintetek ez hogy néz ki vagy van erről valami tapasztalatotok vagy ismertek ilyen embert? kösz
2023. máj. 9. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Mi a fsz? Troll vagy, azt látom.
2023. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Én arra vagyok kíváncsi, hogy mi a motiváció ide jönni éhbérért tanítani amikor ott kint milliókat keres...
2023. máj. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Attól, hogy valaki spanyol anyanyelvű, még nem biztos, hogy alkalmas lenne nyelvtanárnak. Felteszem, neked is magyar az anyanyelved, de az írásképed és a fogalmazási módot alapján (már elnézést) teljesen alkalmatlan lennél arra, hogy magyar nyelvet oktass bárkinek. Természetesen ezek az emberek Spanyolországban (vagy máshol) szereztek pedagógus végzettséget, és azzal taníthatnak, a közoktatásban legalábbis mindenképp. Az, hogy magániskolákba kit és hogyan vesznek fel, már más kérdés, erről sok esetben az iskola dönt, de egy magára valamit is adó iskola nem alkalmaz olyat, akinek nincs nyelvtanári képesítése. Itthon értelemszerűen nem tudnak tanfolyamot csinálni, hiszen ezek a tanfolyamok többségében magyar nyelven folynak.
2023. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint ahogy sokan tanitanak angol nyelvet mint masodik nyelv, egy tsnfolyammal, egyetem stb. nelkul, ugyanigy mukodik a spanyol nyelvtani mint masodik nyelv tanitasa is. Nyelviskolaban egy tang olyan eleg, de altalanos, kozepiskolaban mar nem elegendo.
2023. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Kiknek ajanljak a tanfolyamot:

“ha külföldön éltél, felsőfokú szinten beszéled a nyelvet és szeretnéd kipróbálni a nyelvtanítást”

2023. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!