Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bármi jó tipp emelt angol...

ProteinFüggő kérdése:

Bármi jó tipp emelt angol érettségire?

Figyelt kérdés
Holnap van angol érettségi. Így előtte gondoltam még egyszer utána nézek pár tippnek/fontos tudni valónak.

2023. máj. 10. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Tanulj, figyelj!
2023. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam csinálni, hogy minden feladatot először a lap szélére/ üres helyre oldok meg, nem a végső rubrikába. Megcsinálom az összeset, majd előlről az egészet, így ha valamire más megoldás jött ki másodjára, akkor tudok korrigálni. Ugyan ez a listening részen, egy piszkozati lapra oldom meg a feladatokat macskakaparással, amit csak én tudok elolvasni (mivel annyira kapkodni kell ezen a részen, hogy nem tudok egyszerre szépen írni és figyelni is), amit csak a legvégén írok át olvashatóan. Levél írásnál mindig először piszkozatra írd meg amit kell, majd másold át a végén. Ha esetleg írás közben eszedbe jut valami, amit bele lehetne illeszteni írd rá a piszkozatra. Ezek voltak amik segítettek stabilan elérni a +80%-ot.


Használd ki az időt. Emelt szinten már nem lehet megengedni azt a luxust, hogy hamarabb beadod, hogy pl. elérd a hamarabbi buszt. Ha kell, ülj ott a legvégéig.


Ezeket tudom én mondani, nekem ezek segítettek abban, hogy kicsit feljavuljak. Szeretnék holnap 90% fölé írni, sok sikert nekünk és reménykedjünk, hogy nem lesz nagyon nehéz.

2023. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Sok sikert:D
2023. máj. 10. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Aludd ki magad és reggel egyél-igyál, úgy indulj el és időben! Ha így teszel, elő fogod tudni hívni magadból, amit kell! (Remélhetőleg már ágyban vagy, így ezt nem látod, esetleg majd reggel ránézel...)
2023. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!