Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol nyelvtanfolyamot...

Melyik angol nyelvtanfolyamot ajánljátok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, stabil, magabiztos B2-es nyelvtudással és szeretnék elindulni a C1 felé vezető úton. Nyárra keresek egy intenzív nyelvtanfolyamot Budapesten. Nyilván nagyon sok van, de sokról rosszat is hallottam. Akinek van jó tapasztalata tudna nekem ajánlani valamit?

Előre is köszönöm.



2023. máj. 15. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Lutri. Lehet, hogy jobban jársz, ha önállóan tanulsz. Főleg, ha van rá lehetőséged, hogy szóban is gyakorold a nyelvet olyanokkal, akik jobban tudnak, mint te.
2023. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Thunderfairy ***** válasza:
Netről ingyen megtanulod amit kell. B2 szintel nehogy már fizess nekik ha az interneten sokkal jobban megtanulhatsz angol nyelvű cikkek, videók által. Sőt, internetről tanulva a videókba a valódi beszélt angolt hallanád amivel élőbe is találkozni fogsz.
2023. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Sőt, internetről tanulva a videókba a valódi beszélt angolt hallanád amivel élőbe is találkozni fogsz."

Miért, hol nem? B2 fölött már a tankönyvi hanganyagok is egyre sokfélébbek és igenis az élő nyelvet hallod azokból is.

Egyébként élőbeN és videóbaN. Akkor is, ha egyesek n nélkül használják. Attól még helytelen. És sokaknak bántja a fülét. Ennyit a "valódi beszélt nyelvről"...

2023. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!