Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megpróbálhatom már a nyelvvizs...

Megpróbálhatom már a nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Egyedül készültem eddig vizsgafeladatsorok kitöltésével (ECL C1, most iTolc). Sajnos lemaradtam az utolsó tavaszi/nyári ECL vizsgajelentkezéséről, de nyáron feltétlen le szeretném tudni. ECL-en 80-100%-os reading és listening eredményeket értem el korábban, igazából a választékos írást és beszédet tartom inkább kihívásnak. Szerintetek jelentkezhetek így iTolcra? Az előző writing feladataim 65-80% voltak, sajnos a beszédet nem tudom felmérni magamnak.
2023. máj. 28. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Felőlem... Miért ne próbálhatnád meg? Pénzkérdés az egész. Meg valami életkori alsó határ van.
2023. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Középszint? Én TELC-en voltam, teljesen korrekt feladatok voltak. Az a gond, hogy a listeninget csak egyszer lehet meghallgatni, de így is jó lett.
2023. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Dexam sokkal jobb. Kétszer is meg lehet hallgatni, és eleve ki lehet választani, hogy reálos vagy humános feladatsort kérsz-e. :)
2023. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Dexam sajnos nekem már túl későn van, most kéne.
2023. jún. 3. 09:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Most már nem nagyon indítanak nyelvvizsgakat.
2023. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!