Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Skype-n tudnék angolt tanulni?...

Skype-n tudnék angolt tanulni? Elég kezdő vagyok, de a beszédkészséget szeretném kialakítani magamban, s ahhoz szükségem lenne egy olyan emberre, aki középszinten beszél, és van ideje-kedve hozzá. A szókincsem is kevés még.

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit ajánlani tudok:


1. a www.nyelvcsere.hu oldalon regisztrálsz és keresel egy emberkét, aki szívesen gyakorolna veled - akár skype-on is


2. a www.sharedtalk.com oldalra regisztrálsz és a Voice Chat-en keresel egy olyan emberkét, aki szívesen gyakorol veled - ez esetben nem muszáj skype-on csinálni, hisz az oldalon keresztül tudtok élőszóban beszélgetni (azonban ha ragaszkodsz a skype-hoz, hát annyi, hogy megbeszéled az illetővel)


3. a skype-on "SkypeMe" állapotot állítasz be magadnak, ami annyit tesz, hogy bárki rádírhat, felhívhat..és hidd el, "zaklatnak" majd dögivel, főleg, ha lány vagy. magasröptű beszélgetésekre ne számíts, de gyakorlásnak megteszi (javaslom előtte tanulj meg pár lekoptató szöveget angolul, lesznek nehéz esetek :) )

2008. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha még esetleg nem találtál vkit, aki segíthet angolt tanulni, akkor a rendelkezésedre állom.

Skype: czuppon.tibor

2008. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szia én középszinten nem tudok de elégé jól megy az angolból és nekem is jól jönne ha tudnék beszélni. szívesen segítek neked amennyire tudok. ha szeretnél h segítsek akkor itt írj komentet és megirom az email meg skyp címem. L/16
2009. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia L/16!

Igen,örülnék neki,ha tudnánk angolul dumcsizni!

2009. jan. 14. 17:42
 5/5 anonim válasza:
azt hitem tudok privát e-mailt küldeni neked de mégsem szóval elküldenéd a skyp címed? L/16
2009. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!